wersja beta

UZYSKAJ DOSTĘP do REFERENCYJNYCH DANYCH PRODUKTOWYCH GS1

 Jeśli :

  • tworzysz i rozwijasz aplikację internetową, która korzysta z danych produktowych,
  • prowadzisz sklep internetowy,
  • rozwijasz aplikacje mobilną, która obsługuje skanowanie kodów kreskowych,

i potrzebujesz informacji, dzięki którym Twoi użytkownicy trafią na odpowiedni produkt to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

GS1 Polska realizuje tylko do końca 2016 roku program pilotażowy, którego celem jest udostępnianie firmom rynku internetowego podstawowych, referencyjnych danych produktowych, wprowadzanych przez firmy uczestniczące w Systemie GS1 w Polsce.

Zasady przystąpienia do programu (obowiązują do końca 2016 roku)

Dostęp do danych zgromadzonych przez GS1 Polska jest możliwy przez Moje GS1-API, na następujących zasadach:

1. Zgłoszenie do GS1 Polska życzenia dostępu do danych produktowych poprzez przesłanie formularza zgłoszeniowego i akceptację Regulaminu korzystania z oprogramowania Moje GS1-API,

2. Po rozpatrzeniu zgłoszenia ILiM-GS1 Polska nadaje i wysyła mailem klucz umożliwiający korzystanie z oprogramowania Moje GS1-API na testowy okres 3 miesięcy z limitem zapytań 300 zapytań w ciągu jednego tygodnia. Co do zasady wszystkim partnerom udostępniamy następujące parametry produktów:

  • Numer GTIN
  • Nazwę produktu wprowadzoną w Moje GS1
  • Dane teleadresowe uczestnika GS1 - właściciela puli numerów (czyli Producenta lub Podmiotu Odpowiedzialnego)
Dane z Moje GS1-API obejmują dane dotyczące produktów, które Uczestnicy GS1 w Polsce wprowadzili i opublikowali za pośrednictwem Platformy EPOKA-Moje GS1

3. Po upływie trzech miesięcy ILiM-GS1 Polska kontaktuje się z Państwem mailowo z prośbą o deklarację zainteresowania dalszym wykorzystaniem Moje GS1-API. W przypadku braku takiego zainteresowania (lub brakiem odpowiedzi na maila w ciągu 7 dni) dostęp do Moje GS1-API zostaje wyłączony.

4. W przypadku zainteresowania dalsze korzystanie z Moje GS1-API wymaga podpisania umowy dotyczącej korzystania z danych Moje GS1-API (umowy o korzystanie z elektronicznych baz danych), której elementem jest przystąpienie zainteresowanego partnera do Systemu GS1 poprzez uzyskanie Pojedynczego Globalnego Numeru Lokalizacyjnego.

5.  Informacje dotyczące przystąpienia do Systemu GS1 poprzez uzyskanie Pojedynczego Globalnego Numeru Lokalizacyjnego znajdują się tutaj. Po przystąpieniu do Systemu limit zapytań w ciągu jednego tygodnia zwiększamy do 1000 zapytań.

6.  Powyższe zasady obowiązują do końca 2016 roku

 

Ładowanie
Proszę czekać...

Trwa wyszukiwanie informacji